איחוד תיקים | מתמחים בסידור כל ענייני החובות | עו"ד אהרוני מיכה

איחוד תיקים

בקשה לאיחוד תיקים, מגישים עם עו"ד אהרוני מיכה!

 
אנשים אשר נקלעים לחובות, עלולים לא פעם למצוא את עצמם במצב קשה, בו יש נגדם תביעות רבות לתשלומי חובות, ואף מספר תיקים הפתוחים נגדם בהוצאה לפועל. ישנה אפשרות של איחוד תיקים בהוצאה לפועל, שנועדה להקל על התשלום של החובות השונים. עו"ד אהרוני מיכה מספק לכם ייעוץ מקצועי וליווי בתהליך של איחוד תיקים.
 
מעוניין בעו"ד לאיחוד תיקים? רוצה לסדר את כל ענייני החובות בבת אחת? פנה אל משרדינו ונשמח לתת לך מענה לשאלותיך ושירות בכלל תחומי המשפט.
 
עורך דין מיכה אהרוני - 052-758-1999
 
נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:

פייסבוק

 

איחוד תיקים פתוחים

 

איחוד תיקים הוא תהליך שבו מאחדים את כל התיקים הפתוחים נגד חייב אחד בהוצאה לפועל. המטרה היא לאפשר לחייב לשלם להוצאה לפועל בכל חודש תשלום אחד בלבד, ולא מספר תשלומים שונים עבור כל אחד מן התיקים. חשוב לדעת כי סכום כל תשלום לאחר איחוד תיקים צריך להיות לפחות 3% מסכום החוב הכולל. איחוד תיקים נועד להקל על החייב, אולם חשוב לדעת שהוא אינו הדרך היחידה להקל על תשלום החוב, וכי ישנן חלופות חוקיות אחרות אשר מאפשרות לחייב לשלם את חובותיו בצורה נוחה יותר, שעמה יוכל להתמודד מבחינה כלכלית.
 

ליווי עורך דין באיחוד תיקים

 
כאשר יש לאדם תיקים פתוחים נגדו בהוצאה לפועל, מומלץ לו להתייעץ עם עורך דין מקצועי. עורך הדין יוכל להמליץ ללקוחו האם להגיש בקשה לאיחוד תיקים או להיעזר בשיטות אחרות להקלה על תשלום החובות. אם הוחלט על איחוד תיקים, ילווה עורך הדין את הגשת הבקשה, הכוללת גם הגשה של מידע אודות הנכסים השייכים לחייב, צילומים של רישיון נהיגה, של נסח טאבו או חוזה שכירות, תלושי משכורת אחרונים ומסמכים רבים נוספים.
 

עו"ד אהרוני מיכה

 
עו"ד אהרוני מיכה מלווה אנשים רבים בתהליך של איחוד תיקים בפרט, והוצאה לפועל בכלל. עם עו"ד אהרוני מיכה, אתם יודעים שתקבלו את הייעוץ המקצועי ביותר, ושתוכלו לצאת מן המצב אליו נקלעתם בצורה הטובה ביותר, ותוך הוצאות נמוכות ופרושות ככל האפשר. עו"ד אהרוני מיכה מסייע לכם לכל אורך התהליך, על מנת שתוכלו להשתקם ולשלם בקלות את כל חובותיכם.
 

מסובכים עם ההוצאה לפועל? רוצים להגיש בקשה לאיחוד תיקים? בואו לקבל ייעוץ וליווי מקצועי אצל עו"ד אהרוני מיכה!


תוכלו לדעת עוד בהרחבה במדריך לחייב בהוצאה לפועל

אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק