איך לשרוד פשיטת רגל?

איך לשרוד פשיטת רגל?

פשיטת רגל היא סטטוס משפטי מיוחד המאפשר לחייבים שנמצאים במצב של חדלות פירעון, כלומר שאינם יכולים לשלם את חובותיהם באמת ובתמים, "למחוק את החובות" ולפתוח דף חדש. מעבר לכך, מטרת התהליך, היא לכנס את נכסיו של החייב ולחלקם באופן שווה בין הנושים השונים, לפי סדר עדיפויות שנקבע על פי החוק.
למרות שבתהליך פשיטת רגל יש אינטרס מובהק, אין הדבר אומר שהנמצאים בתהליך זה, כלומר החייבים, אינם עוברים מסכת ייסורים. לכן, ועל מנת שיתאפשר לכם לשרוד את הסיטואציה על הצד הטוב ביותר, אם אתם מצויים בהליך פשיטת רגל, הנה כמה דברים שכדאי שתדעו.

היעזרו בעורך דין אשר מתמחה בפשיטת רגל

ראשית כל, כדאי ורצוי שלא תתמודדו לבדכם. אם אתם מתכננים להכריז על פשיטת רגל שכרו את שירותיו של עורך דין מקצועי שייצג אתכם, ילווה אתכם וינחה אתכם לכל אורך הדרך. עורך דין הבקיא בתחום פשיטת הרגל, מכיר את החוק והפסיקה, עובד בשיתוף פעולה עם מיטב עורכי הדין המובילים ובעל ניסיון רב במתן שירותים משפטיים בתיקי פשיטת רגל. הידע והניסיון בתחום יעזרו לכם להתוודע לזכויות שלכם ולהבין את התהליך מתחילתו ועד סופו טוב יותר. כמו כן, היות וכל התיקים בתחום של פשיטת רגל מתנהלים בבתי המשפט, יהיה זה אך ראוי שתהיו מיוצגים על ידי עורך דין מקצועי.

ניכיון צ’קים וקבלת הכסף במזומן

למרות ההבטחה להתחלה חדשה, ההכרזה על פשיטת רגל כוללת גם השלכות, לרבות השלכות כלכליות. אחת האפשרויות להתמודד טוב יותר עם התקופה מהבחינה הכלכלית היא ניכיון שיקים לפושטי רגל. שירות זה מאפשר לפדות שיקים דחויים תמורת כסף מזומן, תמורת סכום השיק, בניכוי תשלום עמלה. גובהה של העמלה נקבע בהתאם למשתנים כמו טיבו של הלקוח, רמת הסיכון ועוד. את הכסף תוכלו לקבל עוד באותו היום, בהתאם לשיטת התשלום המתאימה לכם.

ניכיון שיקים – יתרונות וחסרונות

ניכיון שיקים לפושטי רגל זהו צעד שיספק לכם אוויר לנשימה ויציע יתרונות כלכליים ועסקיים. כאמור על פושטי רגל חלות הגבלות רבות כמו איסור שימוש בכרטיס אשראי, הגבלת חשבון בנק, איסור על שימוש בפנקסי צ'קים ועוד. כתוצאה מכך, לא פעם פושטי הרגל צריכים להתנהל במזומן אך מסורבים על ידי הבנקים בדרכים כאלו ואחרות. מסגרות אשראי חוץ בנקאיות נותנות מענה בדוגמת ניכיון צ'קים והן מאפשרות בכך לפדות כסף מזומן תמורת צ'ק דחוי שמוסב לטובת החברה שפודה אותו. השירות מאפשר לקבל תמורת השיק כסף מזומן, בגובה סכום השיק ובניכוי עמלה. שירות זה מתאים גם אם יש לכם שיקים דחויים ואתם רוצים להקדים את מועד התשלום.
לסיכום, ישנן דרכים רבות לשרוד פשיטת רגל ועליכם להכיר את זכויותיכם, זה חשוב. לכן, שכרו את שירותיו של עורך דין מומחה לתחום והוא יוכל לייצג אתכם, לצייד אתכם בטיפים ובהמלצות ולהסביר לכם על כל האפשרויות שעומדות לרשותכם כדי לשרוד את התקופה, במסגרת החוק.
 
 
אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק