דיני תעבורה- עו"ד אהרוני מיכה 052-758-1999

דיני תעבורה

דיני תעבורה - מי מכיר, מי יודע?

 

כדי לקבל יעוץ בכל עניני התעבורה, לא פונים אל עורך דין סתמי. יש צורך לבחור דווקא עו"ד שמכיר את דיני תעבורה לפרטי פרטים ויכול ליעץ בתחום. במה עוסק עו"ד של דיני תעבורה? למי הוא יכול לעזור?

 
 מעוניין בעו"ד לדיני תעבורה? רוצה לסדר את כל ענייני הדוחות והקנסות בבת אחת? פנה אל משרדינו ונשמח לתת לך מענה לשאלותיך ושירות בכלל תחומי המשפט.
 
 עורך דין מיכה אהרוני- 052-758-1999 צור קשר בטלפון

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:

פייסבוק

 
 

 

חוקים של דיני תעבורה


כל אדם כמעט נתקל במהלך חייו בסוגיה כלשהי של דיני תעבורה. מדובר בדינים רבים אשר נוגעים כמעט לכל מי שמהלך על האדמה, לאו דווקא למי שנוסע.  נקח לדוגמא הולך רגל שנפגע בתאונת דרכים, הוא נכנס לתוך סוגיה של בית משפט וצריך להוכיח את חפותו במהלך הדיונים. הוא הדין במי שעבר עבירת תנועה כלשהי. אי ציות לאור אדום, נהיגה במהירות מופרזת וכן הלאה. כאשר הוא יוזמן לבית משפט או יקבל קנס על העבירה, יהיה עליו להוכיח כי נהג כשורה.

בכל המקרים הללו ובעוד רבים אחרים פונים אל עו"ד לעניני תעבורה כדי להבהיר את מצב הענינים.

 

עו"ד לענייני תעבורה


תפקידו של לעו"ד לעניני תעבורה לפסוק בכל הקשור לחוקים אלו. הלה בודק את המצב לאשורו ומביא את הנתונים הנכונים בפני השופט. לא פעם נתבע אדם על לא עוול בכפו ועקב תקלה טכנית הוא מואשם בעבירת תנועה לא-לו. עו"ד לעניני תעבורה יכול להוכיח את זה ולהגיש נתונים מדויקים יותר מה שאזרח פשוט לא יכול להוכיח כי אין לו את הכלים היעודיים. הוא הדין בקנסות עקב עבירות תנועה, בנהיגה בשכרות ובכל מצב של נסיעה שגררה אחריה סוגיה משפטית.
 

הניסיון מעל הכול


דיני תעבורה הם רשת ענפה של חוקים ויש להם הסתעפויות אינסופיות. לא צריך להיות מבין גדול בחוקים אלו כדי להבין כי דרוש מומחיות על מנת ליעץ כחוק. עורך דין מיכה אהרוני הוא הכתובת המתאימה עבור כל דיני התעבורה. הוא מבין ומכיר את החוקים מקרוב ויכול לסיע לכל מי שעבר על החוק. אז גם אם אתם זקוקים ליעוץ אחרי תאונה או אם עברתם על אחד מחוקי התעבורה, הכי טוב שתבואו לקבל יעוץ נכון אצל עו"ד מיכה אהרוני בצורה בהירה. כך תוכלו להבין טוב יותר את מצבכם ולהוציא לאור את צדקתכם.
אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק