הסכם ממון | מומחים בעריכת הסכמי ממון | משרד עו"ד מיכה אהרוני

הסכם ממון

הסכם ממון, כותבים עם עו"ד אהרוני מיכה!
 
זוגות צעירים שנישאים, אינם בהכרח מביאים איתם רכוש כלשהו, מלבד נדוניה. אולם כיום ישנם יותר ויותר זוגות שנישאים בגיל מבוגר יותר, לאחר שצברו רכוש משלהם. כמובן, גם זוגות בפרק ב' של חיי הנישואין מגיעים עם ממון משלהם. זוגות רבים מעוניינים להבטיח כי הרכוש שאותו צברו יישאר שלהם, גם במקרה של גירושין, ושלא יצטרכו להתחלק בו עם בן הזוג במקרה כזה. עו"ד אהרוני מיכה מסייע לכם בכל התהליך של חתימה על הסכם ממון, על מנת להבטיח את זכויותיכם בצורה טובה, תוך כבוד הדדי לבני הזוג הנישאים.
 

 
מעוניין לערוך הסכם ממון הוגן ומציאותי? רוצה לסדר את כל ענייני הכספים לפני החתונה? פנה אל משרדינו ונשמח לתת לך מענה לשאלותיך ושירות בכלל תחומי המשפט.
                                    
עורך דין מיכה אהרוני- 052-758-1999

 

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:

 

פייסבוק

 

הסכם ממון

 

הדכם ממון נועד בדיוק למטרה זו – להגן על הזכויות של כל אחד מבני הזוג, ולהסדיר את חלוקת הרכוש בין בני הזוג, במקרה שבו יחליטו לפרק את החבילה ולהתגרש. זוגות שאינם חותמים על הסכם ממון, ומחליטים להתגרש, כפופים לחוק הסדר איזון המשאבים, כך שייתכן מצב שבו רכוש שצבר אחד מבני הזוג יעבור לבן הזוג השני, וכן הלאה. ישנה חשיבות גדולה לעריכה של הסכם ממון כאשר מתחתנים בנישואים שניים, ובגיל מבוגר יותר – כאשר גם ישנם ילדים פרטיים לכל אחד מבני הזוג. הסכם ממון במצב זה נועד להבטיח גם את הילדים של כל אחד מבני הזוג, כך שרכוש ששייך לאחד מבני הזוג, ובהמשך לעבור לילדיו, לא יעבור, במקרה של גירושין, לבן הזוג השני.
 
עריכת הסכם ממון
 
עריכת הסכם ממון כרוכה באי נעימות מסוימת. זוגות שנישאים מעוניינים להמשיך לחיות יחד, ולא לחשוב מראש על פרידה. אולם דווקא החתימה על הסכם ממון יוצרת אמון ופתיחות בין בני הזוג, והיא חשובה מאד להבטחת זכויותיהם.
 
עו"ד אהרוני מיכה
 
עו"ד אהרוני מיכה מסייע לכם בחתימה על הסכם ממון שייטיב עם כל הנוגעים בדבר, ויסייע לכם לשמור על זכויותיכם. את כל התהליך מלווה עו"ד אהרוני מיכה לא רק במקצועיות, אלא גם ברגישות, על מנת ליצור אווירה טובה של אמון בין בני הזוג גם בתהליך המורכב הזה.

 

ניגשים לנישואין? מעוניינים לחתום על הסכם ממון? בואו לעשות זאת אצל עו"ד אהרוני מיכה, ותוכלו לשמור על כל זכויותיכם בצורה הטובה ביותר, ומתוך כבוד הדדי!
 
לחצו כאן למידע נוסף על עורך דין גירושין רחובות
אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק