הרפורמה החדשה | משרד עורכי דין אהרוני מיכה

הרפורמה החדשה

הליך של פשיטת רגל עם הרפורמה החדשה

 

הליך של פשיטת רגל הוא הליך שאף אחד לא רוצה להגיע אליו. אך אחד אינו רוצה להיקלע לחובות, ועוד כאלה שהוא אינו מסוגל להחזיר בדרכים רגילות. אולם לצערנו, לא מעט אנשים מגיעים למצב הזה, ואין להם ברירה אלא להיכנס לתהליך של פשיטת רגל. הרפורמה החדשה בהליכים האלה מסייעת לחייבים לסיים את ההליכים במהירות יחסית, ולהשתקם כלכלית בהקדם. עו"ד אהרוני מיכה מסייע לפושטי רגל לכל אורך התהליך.
 

מעוניין בעו"ד פשיטת רגל? רוצה לסדר את כל ענייני החובות בבת אחת? פנה אל משרדינו ונשמח לתת לך מענה לשאלותיך ושירות בכלל תחומי המשפט.
 

עורך דין מיכה אהרוני- 052-758-1999

 

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:

פייסבוק
 

פשיטת רגל

 

בתהליך פשיטת רגל כונסים את הנכסים של החייב ומטילים עליו הגבלות שונות, כמו הגבלות כלכליות, איסור יציאה מהארץ ועוד. התהליך של פשיטת רגל נועד לאפשר לחייב לשלם את החובות שלו לנושים בצורה הנוחה ביותר עבורו תוך מיצוי של הנכסים הקיימים ברשותו, על מנת שכל הנושים יוכלו לקבל את הכספים המגיעים להם. בסיום התהליך עשוי החייב לקבל צו הפטר, הפוטר אותו מתשלום שאר חובותיו, והוא יכול לחזור לניהול של חיים תקינים.
 

הרפורמה החדשה

 
במהלך השנים נעשו רפורמות שונות בתהליך של פשיטת רגל, במטרה לייעל את התהליך. הרפורמה החדשה נועדה למנוע את עינוי הדין לו "זכו" פושטי רגל רבים. ההליך, בעבר, יכול היה להימשך על פני שנים רבות, מבלי שהחייב ידע כמה זמן יארך התהליך. הרפורמה החדשה מחייבת השלמה של השלב הראשון, בדיקת הנכסים, במהלך 18 חודשים בלבד, והשלמה של תהליך כינוס הנכסים בתוך 5 שנים לכל היותר, כאשר החייב גם מיודע מראש כמה זמן יארך התהליך. בנוסף, חייבים מקבלים תמריצים שונים על שיתוף פעולה עם התהליך ועל תום לב.
 

עו"ד אהרוני מיכה

 
גם לאחר הרפורמה החדשה, הליך של פשיטת רגל אינו קל. עו"ד אהרוני מיכה מסייע לפושטי הרגל לעבור את התקופה הזו בקלות רבה ככל האפשר, עם ליווי משפטי לכל אורך הדרך, עד לסיום ההליכים וקבלת צו ההפטר והחזרה לחיים כלכליים תקינים.

 

מתעניינים ברפורמה החדשה של הליכי פשיטת רגל? בואו לקבל את הייעוץ, הליווי והסיוע המקצועי של עו"ד אהרוני מיכה!

לחצו כאן לשירות מקצועי של עורך דין פשיטת רגל

 
אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק