חלוקת רכוש | מתמחים בחלוקת רכוש הוגנת | משרד עו"ד מיכה אהרוני

חלוקת רכוש

חלוקת רכוש מבצעים רק עם עו"ד אהרוני מיכה!

 
בני זוג אשר מחליטים להתגרש, צריכים לעבור תהליכים מורכבים לפני שהם מפרקים את החבילה באופן סופי. אחד מן התהליכים המורכבים יותר הוא הנושא של חלוקת רכוש. כל אחד מבני הזוג הביא לנישואין רכוש משלו, ויחד צברו בני הזוג גם רכוש משותף. חלוקת רכוש צריכה להיעשות בצורה הוגנת, אשר תשמור על הזכויות של כל אחד מהצדדים באפן מלא, ובצורה שבה שני בני הזוג יהיו מרוצים.
 


מעוניין לערוך חלוקת רכוש הוגנת ומציאותית? רוצה לסדר את כל ענייני הכספים? פנה אל משרדינו ונשמח לתת לך מענה לשאלותיך ושירות בכלל תחומי המשפט.
            

עורך דין מיכה אהרוני- 052-758-1999

 

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:


 חלוקת רכוש
 
על מנת לבצע חלוקת רכוש בצורה הוגנת, ללא מריבות מיותרות ובצורה שתספק את שני הצדדים, מומלץ להיעזר באדם נוסף, אשר ילווה את ההחלטות של בני הזוג ואף יסייע להם להחליט בצורה הוגנת כיצד תיערך החלוקה. מומלץ להיעזר בעורך דין או במגשר לתהליך כזה. עורך דין אשר עוסק בחלוקת רכוש צריך לשים לב למצבים שבהם אחד מבני הזוג מנסה להוציא כספים במרמה, להסתיר רכוש קיים וכדומה. יש לבצע את החלוקה בצורה הוגנת, ולכן אם יש חשד למרמה, באחריותו של עורך הדין או המגשר לגלות את המרמה ולדאוג לחלוקה הוגנת של הרכוש.
 
חלוקת רכוש בעזרת עורך דין
 
התהליך של חלוקת רכוש מתחיל בבירור מדויק של הרכוש השייך לבני הזוג, כולל נכסים רוחניים, עתודה כלכלית, זכויות סוציאליות ופרטים דומים אחרים, שאינם בהכרח רכוש פיזי, אולם הם מהווים נכס לכל דבר. אם אין לבני הזוג הסכם ממון, מבצע עורך הדין איזון משאבים, כלומר דואג לכך שכל אחד מהצדדים יקבל רכוש בשווי זהה, עד כמה שניתן להעריך את שווי הנכסים. ליווי של עורך דין בתהליך של חלוקת רכוש מסייע לתהליך כולו לעבור בצורה רגועה יותר, הוגנת יותר ונטולת ויכוחים מיותרים.
 
עו"ד אהרוני מיכה
 
עו"ד אהרוני מיכה מתמחה בכל התהליך של חלוקת רכוש, ויסייע לכם לעבור גם את החלק הזה של הגירושין בצורה מכובדת ובעיקר הוגנת לשני הצדדים. עם עו"ד אהרוני מיכה, אתם יכולים להיות בטוחים שזכויותיכם תישמרנה בצורה הטובה ביותר.
 
מתגרשים? עו"ד אהרוני מיכה ילווה אתכם בכל התהליך של חלוקת רכוש, בצורה המקצועית והיעילה ביותר!

לחצו כאן למידע נוסף על עורך דין גירושין רחובות

 

אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק