חקירת יכולת | מתמחים בחקירה מקיפה של בעל חוב | עו"ד מיכה אהרוני

חקירת יכולת

לדעת בדיוק מה החייב יכול - זה רק עו"ד יכול!

 

אדם שיש לו בעלי חוב שאינם משלמים לו את חובותיו, מגיש תביעה בפני בית משפט כדי לקבל את מה שמגיע לו על פי חוק. כאשר בית המשפט יחליט כי יש לבצע תהליך של הוצאה לפועל על החייב, יצטרך עו"ד מוסמך לבדוק חקירת יכולת של אותו חייב.

 


מעוניין בחקירת יכולת מקיפה של בעל החוב? פנה אל משרדינו ונשמח לתת לך מענה לשאלותיך ושירות בכלל תחומי המשפט.

 

עורך דין מיכה אהרוני- 072-397-6666

 

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:

פייסבוק
 

 

מהו חקירת יכולת?

 

חקירת יכולת מאפשרת לאדם שחייבים לו כסף לקבל החזר חובות בצורה אמינה. הוא מסייע לו לבדוק היטב באמצעות עו"ד מוסמך מהם האפשרויות העומדות בפני בעלי החוב ואיך הוא יוכל לפרוע לו אותם אחת לאחת. לא פעם מתחמק בעל החוב בתואנה שאין לו מה להשיב, אבל על ידי חקירת יכולת מגלים אם הוא בעל נכסים או אפשרויות שהוא לא הצהיר עליהם בפומבי.

 

תפקידו של עו"ד חקירת יכולת

 

כך נכנס תפקידו של עו"ד חקירת יכולת במצב של הוצאה לפעול. הזוכה דורש מבעל החוב לשלם לו את חובותיו והוא מגיש תביעה לבית משפט. בית המשפט לפני שהוא מבצע את חוק ההוצאה לפועל מגייס את שירותיו של עו"ד מוסמך. אשר תפקידו לבדוק את יכולותיו של בעל החוב ואת מצב נכסיו. ברשות עו"ד חקירת יכולת עומדים כל האמצעים לברר ולבדוק מה שצריך. הוא יכול להעזר ברישומים ובחשבונות כדי לאשר נתונים. הוא יכול לבדוק חשבונות בנק ונכסים בארץ ובחו"ל כך שיקבל מידע אמין לגבי האדם החייב.

 

מי נזקק לשרות זה?

 

כל מי שרוצה להגיש תביעה עבור חוב המגיע לו יכול לבקש מעורך דין שייצג אותו בפני רשויות ההוצאה לפועל. תפקידו של עו"ד זה יהיה לחקור את יכולותיו של החייב ולהגיש את הנתונים לפני ראש ההוצאה לפועל בליווי המסקנות שנחקרו.

 

עו"ד מיכה אהרוני


אם גם אתם מחפשים עו"ד מקצועי שיעשה את חקירת היכולת הזו בצורה מקצועית, יש לכם כתובת אחת בלבד: עו"ד מיכה אהרוני שמתמצא בנבכי הדינים של חקירת יכולת ויכול להוציא אתכם מן הסבך. הנסיון שלנו בתחום חקירת יכולת מאפשרת לנו להגיע לנתונים מדויקים לגבי כל בעל חוב, אם אפשרויות למידע שקוף ואמין שיסייעו לכל אחד לקבל את המגיע לו על פי חוק. השרות ניתן בהגינות ובשקיפות מלאה, עם היחס הנכון לכל לקוח כמו שרק אצלנו מכירים ויודעים.

לחצו כאן למידע נוסף על עורך דין ברחובות

 
אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק