עורך דין ירושות וצוואות | משרד עורכי דין מתמחה בתחום הצוואות | עו"ד מיכה אהרוני

ירושות וצוואות

קיבלתם ירושה? זקוקים לסיוע? פנו אל עו"ד מיכה אהרוני לקבל ליווי מקצועי ותמיכה!
 
ירושות מעלות אצל כולם קונוטציה של בעיות סבוכות, ולא מעט סוגיות משפחתיות הסתבכו בכלל ירושות. הסיבה היא שמדובר במעורבות רבה של אנשים על נכס משותף ולא קל להכריע בנושאי ירושות בצורה חלקה וברורה. לא מעט סכסוכים נולדו בצל ירושות שנשארו, וכדי להסדיר את הענין הכי טוב פונים לעורך דין מוצלח.

 
 
מעוניין לחלק את הירושה באופן הוגן? רוצה לסדר את כל ענייני הכספים כך שלא תפסיד דבר? פנה אל משרדינו ונשמח לתת לך מענה לשאלותיך ושירות בכלל תחומי המשפט.
                                    
עורך דין מיכה אהרוני- 052-758-1999
 
נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:

פייסבוק

 


 
דיני ירושות
 
כל אדם שנפטר ומשאיר אחריו נכס או רכוש בדמות ירושה, צריך לחלק אותו בצורה מושכלת בין הגורמים השונים כאשר כל צד מחפש לעצמו איך הוא יכול לקבל את המקסימום שאפשר. בעקרון קיים חוק ירושות הקובע איך תחולק הירושה בצורה הגיונית כאשר בני משפחתו של הנפטר עומדים לפי הסדר הבא: בן זוגו של הנפטר מקבל חצי מן הנכסים, ושאר הילדים מתחלקים שווה בשווה בנכסים הנותרים. סוגיה זו סבוכה בדרך כלל היות ויש סוגי נכסים רבים שלא יכולים להתחלק ויש יחסים בין בני משפחה שמפירים את החוק היבש.
 
עו"ד לענייני ירושות
 
לשם כך קיים עו"ד לעניני ירושות שכל תפקידו לדאוג לחלוקת הירושה באופן שווה. הוא מיומן בכל סוגיות אלו ובקי בחוקי הירושות ובכל החוקים בכלל. עו"ד הוא גורם חיצוני שמסוגל לפסוק בצורה ענינית למי מגיע מה ומדוע, ומה יהיה חלקו היחסי של כל אחד.

אנשים רבים מעדיפים לכתוב בעצמם צוואה כי הם לא רוצים שרכושם יחולק בצורה שרירותית על פי חוק הירושה. אם אכן נכתבה צוואה יש לפרט בה את כל הרצוי כדי שאכן עו"ד יתיחס לנאמר ויפעל על פיו. גם במקרה בו שני בני הזוג נפרדים ביניהם, חשוב שיכתבו בירושה באופן ברור וגלוי מה יהיה חלקו של כל אחד מהם ברכוש עבור ילדיהם, כדי למנוע אי בהירות.
 
עו"ד מיכה אהרוני
 
כאשר ישנה ירושה ויש לחלק אותה לבני המשפחה, חשוב לפנות אל עו"ד מקצועי שמתמצא בתחום הירושה. ירושות יכולות להיות עסק יקר מאד ובעל חשיבות כספית וערכית, חבל להפסיד רק בגלל חוסר הגינות או צדק ולהשאר עם משקעים.

הכי מומלץ לפנות אל עו"ד מיכה אהרוני שיש לו נסיון וותק בתחום. הוא בקי בנושא הירושות ויודע איך להתיחס לכל תיק. גם במקרים סבוכים במיוחד בהם ישנם סוגיות משפחתיות רבות יכול עו"ד מיכה אהרוני למצוא את האור בקצה המנהרה. והעיקר ומעל הכל - היחס האנושי והנכון לכל אדם באשר הוא הופכים אותו לעו"ד הכי מבוקש.

לחצו כאן למידע נוסף על עורך דין מקרקעין

 
אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק