מה תפקידו של עורך דין מקרקעין

מה תפקידו של עורך דין מקרקעין

מה תפקידו של עורך דין מקרקעין?

אם אי פעם יצא לכם להתעסק בתחום הנדל"ן או מקרקעין, ככל הנראה היה מישהו שבשלב זה או אחר המליץ לכם לפנות לעורך דין מקרקעין. למרות שרוב האנשים מכירים את המושג - הם לא באמת יודעים בשביל מה צריך עורך דין זה, מה תפקידו וכיצד הוא יכול לעזור לכם בתחום הנדל"ן והמקרקעין? במאמר זה נסביר מא' ועד ת' מיהו עורך דין מקרקעין ואיך הוא יכול לעזור לכם.
 

עורך כין מקרקעין - מיהו?

בואו נתאר מצב בו חסכתם מספיק כסף על מנת לרכוש שטח. ברצונכם לרכוש שטח זה על מנת להשכירו בעתיד. הכסף שאתם משקיעים נאסף במשך זמן רב וכעת אתם מצפים לרגע שתתחילו להרוויח מההשכרה של השטח. אתם בודקים מודעות בעיתון, רואים מקומות ובוחרים את השטח שהכי אהבתם, כזה שמתאים לכם גם מבחינת המיקום וגם מבחינת העלות. אתם קובעים פגישה עם הבעלים, חותמים חוזה ומחכים למסמכים.
 
עוברים להן כבר שלושה שבועות, חודש, חודשיים, המסמכים עדיין לא מגיעים אך הכסף כבר שולם. אתם מרגישים חשש ובמהרה מתחילים לבדוק את הדברים ומבררים כי אותו אדם שמכר לכם את השטח והציג את עצמו כהבעלים, בעצם, אינם הבעלים ולא קשור לשטח זה בשום צורה.
 
זהו תסריט דיי נפוץ שיכול לקרות לכל אחד מאיתנו וזו הסיבה שבגללה חשוב לפנות אל עורך דין מקרקעין מקצועי שיכול לעזור לכם עם כל תהליך העסקה ולמנוע מראש מקרים מהסוג הנ"ל.
 
עורך דין מקרקעין ידאג לבדוק את כל הניירת, את הבעלים הקודמים, הנוכחים ויודיע לכם מיד ברגע שיבחין בעסקה לא תקינה.
 
אז אל תנסו לחסוך ולבצע עסקאות באופן עצמאי, עדיף להשקיע בשירותיו של איש מקצוע בתחום ולהשאר עם "ראש שקט".

 
אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק