מכירת דירה | מכירה בליווי של עורך דין מומחה | עו"ד מיכה אהרוני

מכירת דירה

מכירת דירה עושים רק בליווי עו"ד מוסמך!


כל מי שעבר פעם את השלבים השונים של מכירת דירה, יודע כי מדובר בהליך לא קצר. מכירת דירה היא עסקה שמשותפת בין המוכר לקונה, ויש בה ניגוד אינטרסים בין הגורמים השונים. המוכר רוצה למכור ולקבל את ערך הדירה כפי שמגיע לו ברמה הכי גבוהה, ואילו הקונה רוצה לקבל נכס משתלם במחיר טוב. עו"ד מלווה את התהליך ומביא את שני הצדדים לידי גמר.

 


 

מעוניין בעו"ד לענייני מכירת דירה? רוצה לסדר את כל ענייני המכירה בבת אחת בלי שיטעו אותך? פנה אל משרדינו ונשמח לתת לך מענה לשאלותיך ושירות בכלל תחומי המשפט.

 
עורך דין מיכה אהרוני- 052-758-1999

 

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:

 


 

מכירת דירה היא החלטה חשובה


מכירת דירה מתחילה מהרגע בו מחליט בעל הנכס למכור אותה. זה יכול לקרות מסיבות שונות, אבל בכל מקרה מדובר בהחלטה חשובה. כאשר יוצאים לדרך של מכירת דירה זקוקים למצוא קונה מתאים, בדרך כלל נושא המחיר עומד על הפרק ויש לפעמים שקשה להחליט. האם המחיר שבחרתי הוא ריאלי? האם אמצא קונה במחיר כזה?

גם אחרי שנמצא קונה, יש צורך לבדוק אם הוא מסוגל לתת את הסכומים עליהם התחייב, כדי לסמוך על הקונה שיעמוד בהתחייבויות עליהם הוא חותם.
 

ליווי של עו"ד


עסקת מכירת דירה נערכת באמצעות חתימה על חוזה, את זה עושים אצל עורך דין בלבד. שני הצדדים מגיעים אליו ומביעים רצון לחתום על חוזה, עליהם להוציא לפניו את המסמכים הדרושים את יפוי הכח על הנכס, ואת ההוכחות לביצוע העסקה. יש לכלול בחוזה את כל התנאים הדרושים, אופן ביצוע התשלומים וזמני התאריכים שלהם, מה יקבל הקונה בעד התשלום? אלו שטחים כלולים בתוך הנכס? וכן הלאה.
 

עו"ד מוסמך


חשוב לפנות אל עו"ד מוסמך לפני שעושים את הצעד הזה, משום שמדובר בעסקה חשובה מאד. כל מכירת דירה מושקעים סכומי כסף גדולים וחייבים שהצעד יהיה מחושב. מיכה אהרוני הוא עו"ד מוסמך בעניני מקרקעין ומיומן בתחום זה, הוא יודע איך לגשר בין הצדדים השונים. אצלו אפשר לבצע מכירת דירה מכל סוג שהיא, בכל מקום בארץ ובכל שווי של נכס. הוא בעל נסיון בתחום זה וכבר ביצע והחתים חוזים עבור מאות רוכשים מרוצים. הנסיון והשרות המעולים שלו הופכים את בצוע העסקה לחלק נחמד ומשתלם.

אז אל תתלבטו בנוגע לכתובת - פנו אל עו"ד מיכה אהרוני לבצע את מכירת דירה שלכם.
 
לחצו כאן פרטים נוספים על עו"ד ברחובות
אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק