משמורת ילדים | |עו"ד אהרוני מיכה

משמורת ילדים

על משמורת ילדים דנים בליווי של עו"ד אהרוני מיכה!

 
בתהליך של גירושין, הנושא של משמורת ילדים הוא תמיד נושא כאוב וסבוך. התקופה הזו קשה לילדים ולהורים כאחד, והדיון על משמורת ילדים הוא משמעותי מאד לכל הצדדים. בעבר היה זה אך טבעי שהאם תקבל את המשמורת על ילדיה, מאחר שהיא זו שמגדלת אותם. כיום, לעומת זאת, האבות מעורבים הרבה יותר בגידול הילדים, ויש צורך בדיון לגופו של עניין. עו"ד אהרוני מיכה מסייע לכם בכל התהליך של הדיונים על משמורת ילדים, כדי שתוכלו לקבל את הפסיקה הטובה ביותר עבורכם ועבור הילדים.
 

 
עורך דין מיכה אהרוני-
052-758-1999
 
מעוניין בעו"ד לענייני משמורת ילדים? רוצה בטובת ילדך כך שלא יפגעו ? פנה אל משרדינו ונשמח לתת לך מענה לשאלותיך ושירות בכלל תחומי המשפט.
 
נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:


פייסבוק
 


משמורת ילדים

בחוק קיימת "חזקת הגיל הרך", אשר קובעת כי ילדים עד גיל 6 יעברו לחזקת אמם. עם זאת, ישנם מקרים שבהם גם החזקה הזו משתנה, במקרים כמו חוסר אפשרות של האם לגדל את ילדיה, וכן הלאה. ישנם גם מקרים שבהם ההורים מחליטים ליצור משמורת משותפת על ילדיהם, דבר שאפשרי בכל גיל. אין עדיפות חד משמעית לסוג מסוים של משמורת באופן גורף, ויש להחליט בכל מקרה לגופו, על פי סוג הקשר בין ההורים, גיל הילדים ורצונם, תנאים סביבתיים ועוד. בהחלטה על משמורת ילדים משותפת, הילדים ישהו בבית האב מחצית השבוע ובבית האם במחצית השנייה. במשמורת ילדים של אחד ההורים, יקבל ההורה השני אפשרות לראות את ילדיו כפעמיים בשבוע, במסגרת הסדרי ראיה אותם יקבעו הצדדים בבית המשפט.

עו"ד אהרוני מיכה

הדיון בנושא משמורת ילדים צריך להיעשות ברגישות, משום שהילדים עלולים להיפגע מכל מריבה, טענה וחילופי דברים קשים במהלך הדיון. עם זאת, חשוב שההורים יקבלו את מה שמגיע להם, ואת מה שטוב ביותר עבורם ועבור ילדיהם. עו"ד אהרוני מיכה מסייע לזוגות בהליכי גירושין בכל התהליך של דיוני משמורת ילדים, ומלווה את הדיונים ברגישות ובנחישות, וכמובן במקצועיות גבוהה, על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר. עם עו"ד אהרוני מיכה, אתם יכולים להיות בטוחים שהדיון על משמורת ילדים יעבור במינימום כאב.

למידע רלוונטי נוסף לחצו כאן

נמצאים בהליכי גירושים? זקוקים לסיוע בנושא משמורת ילדים? בואו לקבל את הסיוע המקצועי ביותר, אצל עו"ד אהרוני מיכה!

לחצו כאן לדף של עורך דין משפחה ברחובות

 
אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק