עורך דין בנס ציונה | ייצוג משפטי הולם ומקצועי | עו"ד מיכה אהרוני

עורך דין בנס ציונה


רבים מאתנו נקלעים למצבים שבהם אנו זקוקים לסיוע משפטי, כלומר צריכים לשכור את שירותיו של עורך דין. לעיתים אלו נסיבות לא נעימות כמו תאונת דרכים- אם יש צורך בתביעת נזיקין, או במקרים שמחים יותר כמו ליווי של עורך דין בזמן רכישת דירה למשל. בנס ציונה כמו בערים נוספים באזור המרכז, ישנו היצע נרחב של עורכי דין, ואתם צריכים לדעת כיצד לבחור מתך ה"שפע" הזה, ולמצוא עורך דין בנס ציונה שיעשה עבורכם את העבודה הכי טובה.
 

בחירת עורך דין בנס ציונה


ישנם מספר שלבים חשובים שעליכם לעבור, לפני שתסגרו עסקת ייצוג עם עורך דין. השלבים הללו הם למעשה הבירורים שאתם צריכים לעשות, בכדי למצוא את הפרקליט שיתאים לכם. זוהי "רשימת הצרכים" שלכם, כלומר הדברים שאתם חייבים לדעת, כאשר אתם "בוחנים" עו"ד פוטנציאלי:
 
  1. מהו תחום ההתמחות של עורך הדין? אם אתם עומדים לחתום על הסכם ממון לקראת חיים משותפים, למשל, עו"ד המתמחה בדיני נזיקין פחות יתאים לכם, ומוטב שתמצאו עו"ד שעיקר ניסיונו הוא בדיני משפחה, ושערך כבר הרבה הסכמים שכאלה.
     
  2. כמה שנות ניסיון יש לו? ייתכן שתעדיפו אדם מבוגר יחסית, שכבר צבר ניסיון רב בתחומו, או אולי דווקא עורך דין צעיר ונמרץ, שאין לו הרבה ניסיון אבל יעשה הכול על מנת לרצות אתכם ולהוכיח את עצמו.
     
  3. מה השכר שעורך הדין מבקש? שכר טרחה הוא עניין חשוב, ולעיתים אנשים נאלצים לעשות הרבה פשרות מבחינתם, כאשר הם מעוניינים לשכור דווקא את שירותיו של פרקליט מסוים, ומוותרים על כך בשל השכר הגבוה שהוא דורש. דעו כי לא תמיד שכר גבוה יצביע על איכות הייצוג של עורך הדין-  הדגש שאתם צריכים לשים עדיף שיהיה על המוניטין והניסיון המוכח של האדם העומד מולכם, ולכן השכר שהוא דורש לא בהכרח יעיד על רמת העבודה שלו.
     
  4. האם תוכלו לקבל עליו המלצות מהימנות? במידה והופניתם אל עורך דין בנס ציונה באמצעות המלצה ממכר, קחו בחשבון שייתכן ומדובר באדם סובייקטיבי. אולי זה קרוב משפחה שלו שעובד במקצוע, או חבר קרוב- ולכן חשוב "לגבות" את ההמלצה גם בהוכחות בשטח. בקשו דוגמאות של פסקי דין ממשיים שעורך הדין יוכל להציג בפניכם, שיהוו "קבלות" להצלחתו במקרים משפטיים דומים לזה שלכם.
 

טיפ חשוב לפני שמתחילים קובעים עם עורך הדין פגישת היכרות


אין תחליף לפגישה של פנים מול פנים עם עורך דין בנס ציונה ובכל מקום אחר בארץ. בפגישה תעלו את כל התהיות שעולות בראשכם, ולבחון את יחסי האנוש של עורך הדין ועד כמה אתם מצליחים לתקשר עמו. גם אם קיבלתם המלצה מצוינת, ובאתר שלו התרשמתם מאוד מכל ההסמכה והניסיון העשיר- את היכולת שלכם לייצר הבנה ולקבל ביטחון מעורך הדין, תוכלו לאמוד רק אם תשבו יחד לשיחת היכרות מעמיקה.

לחצו כאן לפרטים אודות עורך דין במזכרת בתיה

 
אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק