פשיטת רגל- עו"ד אהרוני מיכה 052-758-1999

פשיטת רגל

תהליך פשיטת רגל, עושים עם עו"ד אהרוני מיכה!

 

פשיטת רגל היא הליך שנועד לסייע לאנשים אשר נקלעו לחובות רבים, להוצאה לפועל ולבעיות כלכליות חמורות, באופן שלא מאפשר להם לחיות בצורה תקינה ולשלם את חובותיהם. פשיטת רגל היא הליך שנועד לסייע לחייב לשלם את כל חובותיו בצורה הטובה ביותר, וגם לשקם את עצמו ולחזור לחיים כלכליים תקינים, ובמקביל – לסייע לנושים לקבל את כספם. עו"ד אהרוני מיכה מסייע ללקוחותיו בכל התהליך של פשיטת רגל.
 
 
מעוניין בעו"ד לפשיטת רגל? רוצה לסדר את כל ענייני החובות בבת אחת? פנה אל משרדינו ונשמח לתת לך מענה לשאלותיך ושירות בכלל תחומי המשפט.

 

עורך דין מיכה אהרוני- 052-758-1999

 

נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:

פייסבוק
 

 

תהליך פשיטת רגל

 
תהליך של פשיטת רגל מתחיל בהגשת בקשה לבית המשפט, להיות מוכר כפושט רגל. בית המשפט ממנה, במרבית המקרים, כונס נכסים, אשר דואג לרשום את כל הנכסים השייכים לחייב ולנהל אותם בצורה היעילה ביותר, על מנת להפיק מהם סכומי כסף שבאמצעותם ניתן יהיה להחזיר את חובותיו של החייב לנושים – או לפחות את חלקם. במהלך התהליך של פשיטת רגל החייב אינו יכול לצאת מהארץ, ופעולות כלכליות שונת שלו מוגבלות, על מנת שניתן יהיה לסיים את התהליך בצורה הטובה ביותר וללא תקלות. בסיום ההליך של כינוס הנכסים, כאשר כל האפשרויות לתשלום החובות של החייב מוצו בצורה מלאה, ניתן להגיש בקשה לקבלת צו הפטר, אשר נועל את ההליכים של פשיטת רגל, ולמעשה פוטר את החייב מתשלום שאר החובות שלו, על מנת שיוכל לשקם את עצמו מבחינה כלכלית.
 

עו"ד אהרוני מיכה

 
התהליך של פשיטת רגל הוא תהליך מורכב וקשה עבור החייב – כמו גם עבור הנושים. לכן, כאשר מגיעים למצב שבו יש צורך בהליך כזה, חשוב מאד לבצע אותו בליווי ובסיוע מקצועי של עורך דין אשר מתמחה בתחומים של פשיטת רגל. עו"ד אהרוני מיכה עוסק בתחומים של פשיטת רגל מכל הכיוונים – הן מצד פשוט הרגל והן מצד הנושים, ומשמש גם ככונס נכסים. עו"ד אהרוני מיכה הוא בעל ניסיון רב בתחום, והוא מלווה את לקוחותיו לכל אורך התהליך, עד לקבלת צו ההפטר ולתשלום כל החובות.
 
שקועים בחובות? עומדים בפני תיקים של הוצאה לפועל? רוצים לפתוח בהליכי פשיטת רגל? בואו עוד היום לקבל את הסיוע המקצועי של עו"ד אהרוני מיכה!

לחצו כאן למידע נוסף על עורך דין
הוצאה לפועל
אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק