צו הפטר | מתמחים פשיטת רגל ומחיקת חובות | עו"ד מיכה אהרוני

צו הפטר

בקשה לצו הפטר, מגישים רק עם עו"ד אהרוני מיכה!

 
צו הפטר הוא צו שמסיים באופן מעשי את ההליכים אשר ננקטים כנגד אדם שהוכרז פושט רגל. המשמעות של צו הפטר היא פטור משאר חובותיו של החייב, כאשר המטרה היא לאפשר לפושט הרגל להתאושש מן הנפילה הכלכלית שלו ולחזור לעמוד על הרגליים מבחינה כלכלית, ללא חובות תלויים ונושים דוחקים. עו"ד אהרוני מיכה מסייע בהגשת בקשה לצו הפטר ובכל ההליך של קבלת ההפטר, לטובת פושט הרגל.
 
מעוניין בעו"ד לקבלת צו הפטר? רוצה לסדר את כל ענייני החובות בבת אחת? פנה אל משרדינו ונשמח לתת לך מענה לשאלותיך ושירות בכלל תחומי המשפט.
 
עורך דין מיכה אהרוני-
052-758-1999
 
נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:

פייסבוק


 

צו הפטר בשיטה החדשה

 
צו הפטר ניתן על ידי בית המשפט כחלק המסיים את התהליך של פשיטת רגל. במרבית המקרים, צו הפטר מאושר לאחר שמוצו כל האפשרויות של תשלום חובות על ידי החייב, כולל כינוס נכסים ומכירת נכסי החייב על מנת לשלם באמצעות ההכנסות לחייבים השונים, איחוד התיקים השונים ושאר ההליכים המבוצעים בתהליך של פשיטת רגל. צו הפטר לא ניתן בקלות, ולא לכל אחד. חייב אשר הגיע אל החובות שלו שלא מתוך תום לב, אלא במרמה, או שניסה לבצע מהלכים של תרמית במהלך התהליך של פשיטת הרגל, וכן חייב בעל אמצעים ובעל כושר השתכרות גבוה, סביר להניח שלא יקבל אישור לצו הפטר. לעומת זאת, חייב שהגיע למצבו בתום לב, שהאפשרויות שלו לתשלום חובותיו מוצו באופן מלא ושאינו בעל כושר השתכרות גבוה, או שהוא סובל ממוגבלות מסוימת המונעת ממנו להשתכר כראוי – סביר להניח שיוכל לקבל צו הפטר בקלות יחסית.
 

עו"ד אהרוני מיכה

 
על מנת לקבל צו הפטר, יש להגיש בקשה לבית המשפט ולהוכיח כי אכן ישנה עילה אמיתי לקבלת הצו, כי החייב אינו יכול לשלם את שאר חובותיו וכי הוא מעוניין לחזור ולשקם את חייו בצורה טובה. את הבקשה לקבלת צו הפטר יש להגיש בסיועו של עורך דין מקצועי לפשיטת רגל. עו"ד אהרוני מיכה מסייע ללקוחותיו לקבל צו הפטר בצורה יעילה ומקצועית, תוך ליווי מלא בכל התהליך של פשיטת הרגל בכלל ושל קבלת צו הפטר בפרט.
 
נמצאים בתהליך פשיטת רגל ומעוניינים לסיים אותו עם צו הפטר? בואו לקבל את הסיוע המקצועי של עו"ד אהרוני מיכה!

לחצו כאן למידע בהרחבה על צו הפטר
אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק