שיקים חוזרים | טיפול בשיקים חוזרים ללא כיסוי | עו"ד מיכה אהרוני

שיקים חוזרים

טיפול בשיקים חוזרים, זה עו"ד אהרוני מיכה!
 
המערך הכלכלי בישראל מאפשר לאנשים לשלם כספים במגוון דרכים. ניתן לשלם בכסף מזומן, או בתחליפים של כסף מזומן, כמו באמצעות כרטיס אשראי, באמצעות הוראות קבע בנקאית או באמצעות שיקים. שיקים הם למעשה שטרי חוב, ובהם הוראה לבנק שבו נמצא חשבונו של המשלם, להוציא כסף מחשבונו ולהעביר אותו לחשבונו של האדם שלו שילם – בעל עסק, חנות וכדומה. עו"ד אהרוני מיכה מטפל במצבים של בעיות שונות בתשלום, כמו בעיה של שיקים חוזרים.
 

מעוניין בעו"ד שיטפל לך בצ'ק חוזר? רוצה לסדר את כל ענייני הכספים בצורה מהירה? פנה אל משרדינו ונשמח לתת לך מענה לשאלותיך ושירות בכלל תחומי המשפט.
 
עורך דין מיכה אהרוני-
052-758-1999
 
 
נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על מגוון שאלות גם בדף הפייסבוק שלנו:

פייסבוק


 
שיקים חוזרים – מה זה אומר?
 
שיקים חוזרים משמעותם שיקים שהבנק לא כיבד, מסיבה זו או אחרת. שיקים חוזרים עלולים לחזור מסיבות שונות. הסיבות הנפוצות ביותר לשיקים חוזרים הן טעות בכתיבת השיק, או אי כיסוי של השיק – כלומר שאין די כסף בחשבון על מנת להוציא מתוכו את הסכום הרשם על השיק. שיקים חוזרים גורמים לעוגמת נפש רבה הן למשלם והן לאדם שקיבל את השיק. המשלם נדרש לשלם עמלה לבנק עבור החזקת השיק, כאשר גובה העמלה משתנה על פי הסיבה שבשלה הוחזר השיק, ואילו האדם שקיבל את השיק אינו יכול לקבל את התשלום המגיע לו, והשיק שבידו הופך לחסר תועלת.

לחצו כאן למידע בהרחבה על שיקים חוזרים
 
טיפול בשיקים חוזרים
 
במרבית המקרים, אם שיק שקבלתם חזר, תוכלו לפנות אל הלקוח ששילם לכם, באמצעות הפרטים הקיימים על השיק עצמו, ולבקש את התשלום מחדש. מרבית השיקים החוזרים נובעים מטעויות אנוש, ואדם שחזר לו שיק לרוב ידאג בהקדם לשלם את חובו. אולם ישנם לא מעט מקרים שבהם הלקוח אינו יכול לשלם, ואף מקרים של מרמה ושל מתן שיקים שמלכתחילה ידוע שלא יכובדו. במצבים אלה יש צורך בסיוע של חברת גביה או של עורך דין, על מנת לקבל בחזרה את הכסף.
 
עו"ד אהרוני מיכה
 
עו"ד אהרוני מיכה מטפל בשיקים חוזרים בצורה יעילה ומקצועית, ודואג ללקוחות שלו לכספים המגיעים להם. עו"ד אהרוני מיכה דואג ביעילות לכך שהמשלם יאלץ לשלם את סכום השיק וההוצאות הנלוות להחזרה.
 
חזרו לכם שיקים? קיבלתם תשלום בשיק שחזר? עו"ד אהרוני מיכה יסייע לכם לקבל את הכסף המגיע לכם בצרוה הטובה ביותר!

לחצו כאן לשירות מקצועי של עורך דין ברחובות

 
אלטמן קידום עסקים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק